dentysta

Dentysta w Sopocie – jaki gabinet stomatologiczny wybrać?

Dentysta to zawód, który z jednej strony cieszy się dużym szacunkiem w społeczeństwie (wszak to zawód medyczny, a te mają od lat najwyższe wskaźniki zaufania społecznego), z drugiej zaś wiele osób obawia się wizyty w gabinecie stomatologicznym. Wszystko przez to, że kojarzą tę wizytę z bólem, który często odczuwają podczas wykonywania zabiegu. Profesjonalna opieka stomatologiczna zakłada jednak, że pacjent będzie czuł jak najmniej bólu, stosowane są nowoczesne środki znieczulające dzięki czemu wizyta przebiega sprawnie i bezboleśnie. Dowiedz się, gdzie znaleźć odpowiedni gabinet stomatologiczny w Sopocie. Przedstawiamy kilka wybranych miejsc.

Stomatologia MALIDENT

Stomatologia MALIDENT to gabinet znajdujący się przy ulicy Bolesława Chrobrego 10. Numer telefonu do tej placówki to: +48510520405, a godziny otwarcia to: Poniedziałek, wtorek, piątek: 900-2100. W ofercie gabinetu znajdziemy m.in: protetykę, stomatologię dziecięcą i stomatologię zachowawczą. Serdecznie zapraszamy.

Sopockie Studio Stomatologiczne DOROTA RYBAK

Sopockie Studio Stomatologiczne DOROTA RYBAK to miejsce znajdujące się w prestiżowym miejscu w Sopocie, nieopodal molo w tzw. Krzywym Domku, przy ulicy Jana Jerzego Haffnera 6. Każdy tam na pewno trafi, gdyż jest to bardzo charakterystyczne miejsce na mapie Sopotu. Otwarte jest od poniedziałku do piątku od 9.00 do 20.00 oraz w soboty od 10.00 do 14.00.

Grand Dental Stomatologia Estetyczna

Grand Dental Stomatologia Estetyczna to gabinet specjalizujący się w stomatologii estetycznej. Ma swoją siedzibę przy ulicy Jana Jerzego Haffnera 25, a numer telefonu to: +48585510093. Szczegółowy cennik gabinetu oraz rozpiskę zabiegów, jakie można zamówić w Grand Dental znajdziecie na stronie http://grand-dental.pl/cennik/.

Tekst powstał we współpracy z portalem medycznym Centrum Papaja.