pizza

Pizzeria we Wrzeszczu – jaki lokal wybrać w 2022 roku?

Jaka pizzeria we Wrzeszczu jest najlepsza i gdzie w okolicy można zjeść prawdziwą, włoską pizzę? Te pytania padają najczęściej, jeśli chodzi o lokalne miejsca specjalizujące się w przygotowywaniu jednej z bardziej popularnych potraw kuchni włoskiej na całym świecie (mowa tu oczywiście o pizzy). W dzisiejszym wpisie podpowiemy, jaka pizzeria we Wrzeszczu będzie dobrym wyborem. Zwrócimy uwagę zarówno na lokale gastronomiczne specjalizujące się w serwowaniu chrupiącej, klasycznej pizzy na cienkim cieście, jak i pizzy neapolitańskiej. Zapraszamy do lektury!

Jaka pizzeria we Wrzeszczu jest najlepsza?

Według opinii w Google dobrym wyborem jest pizzeria we Wrzeszczu Oliwa do Ognia. Ma ponad 650 referencji, które dały jej łącznie 4,5 gwiazdki. Zdaniem internautów w lokalu tym serwują bardzo smaczną, cienką i chrupiącą pizzę w przystępnych cenach. Są czynni w tygodniu od 13:00 do 21:00 (w piątek i weekendy do 22:00).

Warto również wspomnieć o miejscu SPOKO Pizza. Klientów przyciąga tu głównie rozbudowane menu oraz świeże składniki i wyłącznie oryginalne, włoskie produkty (np. wysokiej jakości oliwa z oliwek czy prawdziwa szynka cotto niebędąca tanim substytutem). Rekomendujemy również zajrzeć do lokalu Tutam (szeroki wybór pizzy neapolitańskiej), Husak Pizza (restauracja oferująca pizzę, dania z makaronem i kanapki) oraz Mąka i Kawa (pizzeria z włoskim klimatem).

Gdzie w okolicy można zjeść prawdziwą, włoską pizzę?

Prawdziwą, włoską pizzę można zjeść również w Ideolo-Pizza. Jest to restauracja specjalizująca się w przyrządzaniu jedzenia wyłącznie na bazie składników pochodzących z Italii. Lokal ten na tle konkurencji wyróżnia się przystępnymi cenami (adekwatnymi do jakości serwowanych dań), oryginalnymi włoskimi oliwami (klasyczną, czosnkową oraz pikantną), a także możliwością składania zamówień on-line. Jeśli zależy Ci na smakach słonecznej Italii – Ideolo Pizza to „strzał w dziesiątkę”!

Czym powinna wyróżniać się warta uwagi pizzeria we Wrzeszczu? – nasza opinia

Warta uwagi pizzeria we Wrzeszczu powinna być otwarta minimum do 22:00 w weekendy. Rozbudowane menu jest ważne, jednak w tym przypadku postawilibyśmy na specjalizację lokalu. Otóż, jeśli w karcie dań występuje wyłącznie 25 różnych rodzajów pizzy neapolitańskiej, oznacza to, że wybrana restauracja serwuje najwyższej jakości pizzę i dobrze się na tym zna.

W przypadku 100 pozycji w menu zaczynając od kotletów schabowych, po naleśniki z czekoladą, na pizzy klasycznej i neapolitańskiej kończąc, istnieje prawdopodobieństwo, że lokal nie przyrządza żadnego dania perfekcyjnie. Uważamy, że koneserzy pizzy włoskiej powinni zdecydować się na Ideolo-Pizza, SPOKO Pizza lub Oliwa do Ognia. Właściciele tych miejsc gwarantują przystępne ceny, wyłącznie oryginalne, włoskie składniki, przyjemną atmosferę i smaki rodem ze słonecznej Italii.