Sklepy zoologiczne w województwie pomorskim

W województwie pomorskim znajdziemy wiele, dobrze wyposażonych sklepów zoologicznych. Poniżej przedstawiamy subiektywny wybór redakcji zawierający miejsca, które warto odwiedzić, aby uposażyć swoje domowe zwierzaki.

Sklep zoologiczno – wędkarski „Żako”

Sklep powstały w 2002 roku zapewniający usługi w zakresie zoologii i wędkarstwa. Oferuje produkty takie jak wędki, kołowrotki, odzież i wszelkie artykuły wędkarskie oraz możliwość nabycia zezwolenia do okolicznego połowu ryb. Ponadto znajdują się tam produkty dla wszystkich zwierząt domowych. W ofercie sklepu możliwy jest zakup klatek, smyczy, obroży, różnego rodzaju karmy dla psów i kotów, a także profesjonalnych odżywek i suplementów dla zwierząt.

Sklep zoologiczny „Kameleon”

Sklep zoologiczny znajdujący się w Gdańsku. Istnieje od kilkunastu lat i świadczy szeroki zakres usług. Oferują doradztwo w zakresie zoologii oraz sprzedaż wszelkiego rodzaju produktów dla zwierząt. W ofercie sklepu znajdują się karmy, smycze dla psów, kagańce, środki przeciwpchelne. Możliwy jest również zakup zwierząt takich jak papugi, chomiki, świnki morskie i rybki. Sklep jest otwarty od poniedziałku do soboty.

Sklep zoologiczny „Zoo Karina”

Sieć sklepów zoologicznych umiejscowiona w Gdańsku, istniejąca od 1996 roku. Oferuje szeroki zakres usług zarówno w placówkach, jak i poprzez sklep internetowy. W ofercie sklepu zoologicznego „Zoo Karina” znaleźć można różnego rodzaju karmy dla zwierząt wielu producentów. W sprzedaży znajdują się suplementy dla kotów i psów, przysmaki, zabawki oraz duży wybór odnośnie zwierząt domowych. Sklep oferuje również możliwość konsultacji i doradztwa online.

Sklep zoologiczno – wędkarski „Dingo”

Sklep znajdujący się miejscowości Miastko gwarantujący profesjonalne doradztwo i usługi w zakresie zoologii i wędkarstwa. Oferuje szeroki asortyment produktów i zwierząt domowych. W ofercie sklepu znajdziemy usługi uwzględniające sprzedaż karmy i przysmaków dla psów i kotów, różnego rodzaju miski, szelki, ubranka dla zwierząt, smycze, drapaki oraz wszelkie wyposażenia pielęgnacyjne. Ponadto do wyboru są legowiska, posłania i preparaty witaminowe.

Sklep zoologiczny „Happy Puppy”

Sklep zoologiczny charakteryzujący się szerokim zakresem usług dla psów i kotów. Umiejscowiony jest w Gdańsku. Od 2014 roku możliwa jest również sprzedaż internetowa. Sklep oferuje profesjonalne doradztwo w odpowiednim wyborze produktów dla zwierząt. W sprzedaży można znaleźć nowoczesne ubrania dla zwierząt takie jak płaszczyki przeciwdeszczowe oraz plecaki pełniące funkcje transportera dla zwierząt do określonej wagi. W ofercie znajdziemy również oryginalne gadżety jak szelki podróżne, zabawki interaktywne oraz obroże z charakterystyczną chustką. Sklep gwarantuje możliwość doboru odpowiedniego zestawu dla zwierzęcia według określonych specyfikacji.

Sklep zoologiczny „Ben”

Sklep zoologiczny „Ben” znajduję się Trójmieście i oferujące szeroki zakres produktów dla zwierząt domowych. Został założony w 2002 roku. W ofercie sklepu znajdziemy między innymi wszelkiego rodzaje karmy, gryzaki, środki przeciw kleszczom oraz przysmaki. Ponadto sklep posiada zabawki, posłania dla zwierząt, klatki, duży wybór środków pielęgnacyjnych oraz higieny. Znaleźć można również odpowiednio zbilansowane witaminy dla psów i nowoczesne gadżety.

Źródło: WikiZOO – portal o zwierzętach