Zamieszkaj w parku – nowe osiedle Pruszcz Park już w budowie

Pruszcz Park to osiedle, które powstaje w Pruszczu Gdańskim. Za realizację inwestycji odpowiada deweloper Szymichowski, który stoi również za wyjątkową realizacją na terenie miasta – Osiedlem Olszewskiego, które oferuje mieszkańcom wysokie standardy i ciekawe udogodnienia, takie jak prywatny klub fitness. Nad nowym osiedlem prace w dalszym trwają. Czym będzie wyróżniała się nowa inwestycja?

Zielone osiedle blisko centrum miasta

Pruszcz Park swoją nazwę uzyskał nie przez przypadek – kompleks ma być prawdziwie zieloną oazą dla wszystkich zmęczonych szarym krajobrazem polskich blokowisk. Osiedle wypełnione zostanie zielenią – pomiędzy budynkami powstaną skwery, gdzie mieszkańcy będą mogli wypoczywać Pruszcz Park w zamyśle ma łączyć nowoczesność miejskiej infrastruktury i budownictwa z naturą i zielenią. Każdy mieszkaniec Pruszcz Parku będzie mógł odczuć, że żyje w miejscu przyjaznym, wyjątkowym i takim, które ułatwia codzienne funkcjonowanie w mieście.

Źródło: szymichowski.pl

Mieszkania dla każdego

Mieszkania zostały zaprojektowane z wysoką starannością, tak by były w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających mieszkańców. Niektóre lokale będą posiadały możliwość wydzielenia osobnej kuchni. Zaprojektowane zostały także pomieszczenia gospodarcze, które w łatwy sposób będzie można przekształcić w pralnię, garderobę czy dodatkową toaletę. W sprzedaży znajdują się mieszkania jedno-, dwu-, trzy- oraz czteropokojowe. Mieszkania usytuowane na parterze zyskają dostęp do przydomowych ogródków, a lokale znajdujące się na wyższych kondygnacjach posiadać będą wygodne balkony. Mieszkańcy będą mieli zatem możliwość korzystania do woli z zielonych uroków osiedla.

Położenie

Pruszcz Park będzie mógł poszczycić się również doskonałą lokalizacją. Osiedle powstaje przy zbiegu ulic Raciborskiego oraz Cichej. W okolicy nie brakuje szkół, przedszkoli, sklepów usługowych, miejsc kultury, a także placówek medycznych. Do dyspozycji mieszkańców będzie również rozbudowana sieć komunikacji miejskiej, a bliskie sąsiedztwo obwodnicy ułatwi wszelkie dojazdy do Trójmiasta prywatnymi środkami transportu. Taka lokalizacja to z pewnością jeden z większych atutów nowego osiedla, które będzie idealnym miejscem do zamieszkania dla tych, którzy zawodowo związani są z miastem, jednak szukają zacisznego i zielonego domu.

Place zabaw i hale garażowe

Na terenie kompleksu powstaną również place zabaw, które zapewnią bezpieczne oraz atrakcyjne miejsce do rekreacji i spędzania czasu z całą rodziną. Kolejnym atutem Pruszcz Parku będą hale garażowe, które przystosowane są do samochodów z instalacją LPG oraz do ładowania samochodów elektrycznych. Dzięki temu mieszkańcy będą mieli okazję cieszyć się zarówno zielonym otoczeniem, jak i ekologicznym stylem życia.

Pruszcz Park to ciekawy przykład tego, w jakim kierunku rozwija się nowoczesne budownictwo. Oby powstawało więcej takich inwestycji na terenie Pomorza.